Niesamowite spotkanie reprezentacji narodowej Czech - klęska zespołu polskiego w pierwszym starciu eliminacji do Euro 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu polskiej kadry narodowej nie był zbyt udany. Nasi gracze rzecz jasna dali radę awansować do fazy play-off, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy sympatycy z Polski zgodnie uważali, iż potrzebna jest zmiana na stanowisku selekcjonera. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiej kadry, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w naszej drużynie były pozytywne, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach meczu zespół narodowy Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze był to ogromny szok. Od początku zawodnicy zespołu narodowego Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. Kadra Polski w drugiej połowie tego spotkania grała nieco lepiej, jednak to gracze z Czech zdobyli gola numer 3. Kuchta Jan był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie spotkania. Zawodnicy polskiej drużyny narodowej dali radę strzelić tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy podkreślić fakt, że ten mecz w wykonaniu kadry Polski był tragiczny. Bez wątpienia nie tak debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie portugalski selekcjoner Fernando Santos. Polska drużyna narodowa zmierzy się z narodową reprezentacją Albanii w drugim starciu eliminacyjnych zmagań. Bez cienia wątpliwości w tym pojedynku nasza kadra musi zatriumfować.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz