Niestety doczekaliśmy czasów, w których coraz to donośniej mówi się o zagładzie planety - niedostatek wody oraz eksterminacja ekosystemu to największe problemy, z którymi powinniśmy mierzyć się już dzisiaj. Gdzie rozpocząć zmianę? Najłatwiej będzie od prywatnego życia oraz domu - zacznijmy używać to, co jeszcze daje nam przyroda. Z takim nastawieniem powstał portal domiwoda.pl, w którym znajdą Państwo przeróżne urządzenia i technologie do skutecznego gospodarowania deszczówką. Na domenie internetowej znajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, manufaktur, gospodarstw rolnych i przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to szansa, aby pomóc planecie, poprawić komfort naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Eko to również niższe rachunki za wodę, to taka dodatkowa niezwykle istotna zaleta dla ludzi, jacy otwarci są na ekologiczne idee oraz pragną wykorzystywać dobrodziejstwa przyrody, które spadają z nieba.


Sklep domiwoda.pl użytkuje najnowsze zdobycze techniki, przedstawiając ciekawe, przetestowane i atestowane systemy używające wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory oraz wszystko to, co wolno z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na witrynie internetowej bardzo dobrze sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, w jakim miejscu liczy się każda innowacja połączona z wydajną pracą i protekcją środowiska. Domiwoda.pl to sklep dedykowany również dla domowników, którzy zastanawiają się, jakim sposobem wykorzystać wodę deszczową do prywatnych potrzeb - wystarczy wstąpić na stronę, udać się do stosownej kategorii, wybrać urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie oraz zamontować zgodnie z instrukcją, żeby zdołać kumulować, filtrować i wykorzystywać moc natury - bezpłatną deszczówkę.


pojemniki na wodę z kranikiem


Fachowcy z domiwoda.pl pomagają również w uzyskaniu dofinansowania na wskazane systemy oraz instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Wsparcie w przeprowadzeniu wszystkich procesów urzędowych, założenie systemu i uruchomienie - jeżeli chcą Państwo przekazać to wszystko pod opiekę ekspertów, serdecznie zapraszamy na stronę po więcej wiadomości. Zakupy, doradztwo, wsparcie, innowacja oraz ochrona środowiska - wspólnie jesteśmy w stanie zawalczyć o zieloną planetę!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz