Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to z pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed telewizorami dziesiątki tysięcy widzów. Dodatkowo pojawia się gościnnie kilka cenionych figur w świecie mody, czyli redaktorki pism, znane modelki oraz światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która posiada największe możliwości do zostania modelem, dzięki czemu taki uczestnik na wstępie znajdzie się w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to głos użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i od razu przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się należy spodziewać w tej edycji Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie dać opcję rozwinięcia się i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego też co sezon zgłasza się spora ilość chętnych. Co tydzień uczestnicy otrzymują do wykonania różne konkurencje, które mają sprawdzić, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem jury jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który zawodnik musi odpaść w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, który z nich zostanie kolejnym zwycięzcą programu. konkuruje dużo interesujących uczestników, więc zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz