Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, składającym się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania niesamowitych DJ'ów osobom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z wielką pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte przyjazdu, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz