W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o godzinie 20 dokonał się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się bardzo głośno i wciąż jest to jeden z czołowych tematów wśród wszelkich tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 łączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie spotkania z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie stoją chętniej po stronie królowej Elżbiety II oraz reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można ukryć, że poparcie jest niepomiernie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Tabloidy brytyjskie podkreślają, iż jeżeli Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili bezwarunkowo swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła również motyw tego, że książe nie wypatrzył wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się przetwarzaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego emisją. Profesjonaliści, w tym były sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Markle wykorzystywanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym i Meghan Markle został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą obserwowało średnio około 1mln widzów. Stacja telewizyjna stała się wtedy wiceliderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, jakoby wywiad ten tylko potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Ze względu na emocjonujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieprzerwanie komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz