Szczęsny Wojciech musiał dwukrotnie do wyciągnięcia piłki z siatki. Zespół Wojciecha Szczęsnego bardzo długo odrabiała straty. W drużynie Juventusu Turyn gra jednak CR7, który jest w stanie pociągnąć zespół do gry. Finalnie Juventus Turyn zdołała zremisować. Pojedynek dwóch silnych rywali skończył się wynikiem 2:2. Drużyna z Turynu przez 30 minut radził sobie w osłabieniu. Wykluczony został francuski pomocnik Rabiot Adrien.

Kibice Juventusu Turyn po meczu z Sampdorią mieli nadzieję, że gra ich zawodników poprawił się. Gracze Juve zaprezentowali się o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie. Mecz z AS Romą był jednak bardzo wyrównany. Piłkarze AS Romy nie planowali oddać trzech oczek graczom Juventusu Turyn. Ostatecznie spotkanie skończyło się remisowym wynikiem. Oba zespoły są z pewnością ucieszone z tego wyniku.

Mnóstwo emocji w starciu.

Wojtek Szczęsny zaczął ten pojedynek od pierwszych minut. Trzeba podkreślić, że Wojciech Szczęsny był niegdyś bramkarzem AS Romy. W niedzielnym meczu Polak zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. W kilku przypadkach zaprezentował kibicom fenomenalne interwencje. CR7 też grał solidnie. W 30. minucie nasz bramkarz musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Wówczas arbiter zdecydował się podyktować karny rzut dla ekipy z Rzymu.

Do jedenastki zdecydował się podejść Vertout. Piłkarz klubu z Rzymu wykonał celny strzał. Nasz bramkarz był naprawdę blisko wyłapania tego strzału. Jednak i tak wtoczyła się do bramki. Juventus Turyn bym zmuszony walczyć o remis. Przed końcem pierwszej części spotkania fani mogli zobaczyć jeszcze dwa gole. Najpierw gola zdobył Ronaldo. Zawodnik z Portugalii dostał szansę na zdobycie gola z rzutu karnego. Sędzia tego spotkania podyktował rzut karny po zagraniu ręką Pellegriniego.

Cristiano Ronaldo nie popełnił błędu i uderzył piłkę do bramki. Piłkarz broniący bramki Rzymian był w tej sytuacji bez szans na skuteczną interwencję. Strzał Portugalczyka był bardzo precyzyjny. Juventus Turyn niedługo radował się z wyrównania. Chwilę po bramce Ronaldo gracze Rzymian przeprowadzili niezwykle niebezpieczną akcję. Piłkę do siatki bronionej przez Szczęsnego wstrzelił Veretout Jordan. Należy przyznać, że był to niezwykle porywający mecz. Zawodnicy Juventusu Turyn byli zdeterminowani, aby doprowadzić do wyrównania.